Velký výprodej vozů ŠKODA

Fabia Combi Style 1,0 TSI 81 kW

Výbava: Černá Magic s perleťovým efektem, ‘CRUISE COTROL’ (tempomat) + ‘SPEEDD-LIMITER’, ‘EASY LIGHT ASSITANT’ – autom. spínání světel, ‘Comming/Leaving home’, pro denní svícení, ‘EASY START’ bez SAFE funkce, ‘MAXI DOT’, Asistent rozjezdu do kopce, Bluetooth + ovládání telefonu na displeji rádia, Climatronic s regulací vzduchu, bez freonů, hlavní světlomet (Bi-LED Modul) + LED denní svícení + LED corner funkce, rádio 'SWING/SWING PLUS', střešní nosič (černý), kola z lehké slitiny 'CYGNUS' 15',-6J x 15' - 4ks, 3-ramenný multifunkční volant s chromem, krytka 'Piano černá', vkládané koberečky vpředu a vzadu.

Původní cena 399 900 Kč

Sleva 20 % - 79 580 Kč

 

VÍCE INFOMRACÍ

Octavia Combi Ambition 1,5 TSI 110 kW

Výbava: Bílá Moon metalíza, Climatronic automatická dvouzónová klimatizace s el. regulací, senzory vlhkosti, kombifiltrem a AQS, chlazená schránka u spolujezdce, vnitřní zpětné zrcátko s automat. stmíváním, rezervní ocelové kolo (plnohodnotné) zvedák vozu, klíč na kola, vyhřívání předních sedadel, ‘CRUISE CONTROL’ – tempomat, parkovací senzory vzadu, kola z lehké slitiny 'ILIAS'-6,5J x 16' - 4ks.

Původní cena 604 800 Kč

Sleva 20 % - 120 560 Kč

 

VÍCE INFORMACÍ

Octavia Combi Ambition 1,5 TSI 110 kW

Výbava: Stříbrná Brilliant metalíza, Climatronic automatická dvouzónová klimatizace s el. regulací, senzory vlhkosti, kombifiltrem a AQS, chlazená schránka u spolujezdce, vnitřní zpětné zrcátko s automat. stmíváním, rezervní ocelové kolo (plnohodnotné), zvedák vozu, klíč na kola, malý kožený paket (3 ramenný multifunkční kožený volant pro rádio a telefon), vyhřívání předních sedadel, ‘CRUISE CONTROL’ - tempomat.

Původní cena 609 799 Kč

Sleva 20 % - 121 560 Kč

 

VÍCE INFORMACÍ

Superb Combi Ambition 2,0 TDI 110 kW DSG

Výbava: Šedá Business metalíza, Komfortní telefonování bez připojení venkovní antény s WLAN, navigační systém AMUNDSEN s map.podkl. Evropa, Aplle connectivity, hlasové ovládání+, ambition plus: vyhřívání předních sedadel, rezervní kolo (neplnohodnotné), signalizace vzdálenosti při parkování v předu a vzadu, adaptivní tempomat do 210 km/h, bez přídavných nápisů na 5. dveřích, ‘CRUISE CONTROL’ – Tempomat se Speedlimiterem EM1, ‘KESSY GO’ bez SAFE systému, Climatronic s regulací stlačeného vzduchu, bez freonů, PDC s ‘MANOEUVRE ASSIST’ – parkovací senzory vzadu s automatickým bržděním, základní reflektorové LED světlomety vč. LED denního svícení, ‘FRONT ASSIST’ – sledování odstupu od vpředu jedoucího vozidla, vč. City ANB bez adaptivního tempomatu.

Původní cena 885 400 Kč

Sleva 20 % - 176 680 Kč

 

VÍCE INFORMACÍ

KODIAQ AMBITION 1,5 TSI 110 kW DSG

Výbava: Hnědá Magnetic metalíza, Climatronic automatická dvouzónová klimatizace, navigační systém AMUNDSEN s mapovými podklady – Evropa, hlasové ovládání +ICC, Třetí řada sedadel, s loketní opěrou vzadu, dvojitá podlaha v zavazadlovém prostoru, rezervní kolo ocelové (dojezdové), kolenní airbag řidiče, boční airbagy vpředu a hlavové airbagy, asistent rozjezdu do kopce, Front Assist (včetně nouzového brzdění), parkovací senzory vpředu a vzadu, tempomat s omezovačem rychlosti, světelný a dešťový asistent, 17‘‘ kola z lehké slitiny Ratikon, vyhřívání předních sedadel, sun set, LED hlavní světlomety s funkcí adaptivního svícení, tříramenný, kožený, multifunkční volant, el. ovládaná vyhřívaná a sklopná zrcátka.

Původní cena 896 599 Kč

Sleva 18 % - 161 028 Kč


VÍCE INFORMACÍ

Více informací k akční nabídce a další podrobnosti o vozech, Vám rádi poskytnou naši prodejci. Neváhejte a kontaktuje nás. *ceny jsou uvedeny včetně DPH. Akční nabídka platí do vyprodání zásob.