Čistá jízda

Čistá jízda

Dezinfekce klimatizace za 599 Kč.

Čistá jízda, není žádný problém! Nechte si zkontrolovat svou klimatizaci našimi odborníky a užívejte si chladný a čistý vzduch během celého léta. Nabízíme kompletní servis klimatizace, včetně důkladné dezinfekce.

Pylové filtry

Máme pro Vás připravenou slevu 25% na pylové filtry. A věděli jste, že zanedbaná údržba klimatizace způsobuje zápach, mlžení skel a podporuje tvorbu mikrobů a bakterií? Že nedostatek chladiva způsobuje opotřebení dalších komponentů chladícího systému? A že životnost pylového filtru závisí na prostředí, ve kterém se vůz pohybuje?

-

ČISTĚNÍ OZÓNEM

Generátor ozónu je vyspělé a praktické zařízení pro odstraňování znečišťujících látek. Využívá ozonizační technologii řízeného koronového výboje, vyvinutou speciálně k potlačení zápachu a kouře. S výstupem až 5 000 mg/h úspěšně zabíjí viry, bakterie, plísně a všemožné zdroje zápachů a likviduje všechny známé viry včetně koronavirů. Po aplikaci se ozón sám rozloží, nezbude po něm žádný zápach, žádné pozůstatky. Čištění ozónem je plně ekologická metoda, která nezatěžuje životní prostředí. Po jeho aplikaci v prostoru nezůstane žádná zdraví škodlivá substance a ozón se brzy rozloží (přemění) na kyslík. Dezinfekce ozónem vám umožní znovu dýchat čerstvý vzduch.